Otīlijas piedāvājums

Viesu zāli Otīlija mēs redzam daudzfunkcionālu, tā ir vieta jubilejām, kāzām ballītēm, semināriem, konferencēm, izstādēm u.c. pasākumiem. Vieta kopā būšanai jautros un ne tik jautros, oficiālos un neoficiālos pasākumos. Tas kādu pasākumu veidosiet- būs Jūsu izvēle, savukārt mēs centīsimies sniegt Jums nepieciešamo atbalstu.

Lielā zāle (līdz 50 viesiem)

Veidojot Otīlijas lielo zāli, mūsu mērķis bija radīt vietu, kur Jums SVINĒT SVĒTKUS, tā ir svinīga un gaiša un 50 viesiem šeit būs ērti, gan baudot svētku maltīti, gan dancojot līdz rīta gaismai. Lielā zāle ir apvienota ar mazāku deju zāli, kur būs vieta arī muzikantiem un tā ir nodrošināta ar aprīkojumu vakara noskaņas radīšanai (disko bumbu un skandām).

Otīlijas istaba (līdz 8 viesiem)

Otīlijas istaba būs piemērota vieta, lai paslēptos no ikdienas steigas. Šajā zālē varēsiet pavadīt laiku šaurākā draugu vai ģimenes lokā. Mazā virtuvīte, dos Jums iespēju uzsildīt līdzi paņemto ēdienu, bet skats pa logu, Jūs vilinās izbaudīt vecpilsētas ieliņas

Romantikas meklētājiem!

Ja ir vēlme nozust no ļaužu acīm, pabūt diviem vien... raudzīties sveču liesmās un ļauties mirklim.. Šī ir vieta, kur sarīkot sev un mīļotajam cilvēkam romantisku pārsteigum! Romantiska kopā būšana Otīlijas istabā, naksnīga pastaiga pa skaisti izgaismotu promenādi gar Talsu ezeru- tās var būt vienas no jaukākajām Jūsu atmiņām.

Vēlot patīkamu atpūtu, piedāvājam bezmaksas pakalpojumus Jūsu ērtībām:

  • ekrāns videoprojektoram
  • videoprojektors
  • disko gaismas, skandas (ar iespēju no USB, vai portatīvā datora atskaņot Jūsu izvēlētās dziesmas)
  • bāra lete
  • virtuve ēdienu uzsildīšanai
  • trauki
  • paklājs bērnu rotaļām

Cenas

Būsim atvērti uzklausīt Jūsu vēlmes, lai piedāvātu  izdevīgāko piedāvājumu. 

Kontakttālrunis: + 371 28358935, 

Vēlot patīkamu atpūtu, Jūsu Otīlija!


Created with Mozello - the world's easiest to use website builder.

 .